0544 522 99 73
Cialis Hap

Cialis 5 Mg Fiyat 2022

Etkin maddesi tadafil olan CIALIS’in tüm türleri sadece erkekler için üretilmiştir. Siz de cinsel hayatınız da ya da ilişkilerinizde bunun gibi sorunlar yaşıyorsanız her kutuda 28 tablet olacak şekilde satılan CIALIS 5 MG’ den satın alabilirsiniz. Cialis 5 Mg Fiyatı 2022 180 TL ve 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Tek amacı cinsel birleşme sırasında ortaya çıkan bu ilaç sertleşme sorununu önlemektir. Genellikle kullanımından 20-40 dk sonra etkisini gösteren CIALIS 5 MG’in en iyi şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için bol suyla beraber tüketilmesi gerekmektedir ve kesinlikle kullanılacağı gün alkol kullanılmamalıdır.

CIALIS 5 MG’i 24 saatte 1 tüketebilirsiniz. Bu ilacı kendi internet sitesinden temin edebileceğiniz gibi eczanelerden de hızlı şekilde temin edebilrsiniz. Eğer kalp için nitrat türü kan damarı genişleten ilaçları kullananların, prostat büyümesinde kullanılan alfabloker ilaçları kullananların, yeni bir kalp krizi, inme, beyin kanaması geçirilmişse, kontrolsüz düşük ya da yüksek tansiyona sahipseniz, kalp ağrınız ya da karaciğer ve böbrek yetmezliğiniz bulunuyorsa, orak hücreli anemi gibi sertleşmenin kontrolsüz olarak devam etmesine neden olacak sağlık sorunları ve bazı ailesel göz problemleriniz varsa sertleşme haplarından kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir.

Aksi takdirde ölüme kadar gidecek kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu ilaçların nasıl kullanılacağı ve kullanılacak ilacın seçimi bir doktorla beraber yapılmalıdır. Kullanılan ilaçların görme bozukluğu, terleme, iştahsızlık, baş ağrısı, baş dönmesi, sırt ve bacak kaslarında ağrı, ateş basması, çarpıntı, burun dolgunluğu ve yüzde kızarıklık gibi zararlı etkileri bulunmaktadır. Eğer bu zararlı etkilerden herhangi birine sahipseniz ve belli bir süre geçmesine rağmen hala etki geçmemişse derhal doktora başvurmanız gerekmektedir. Eğer sertleşmeyi sağlayan ilaçlardan biri olan CIALIS 5 MG ya da türevlerini kullanmak istemiyorsanız bu ilaçlar yerine başlangıçta sertleşmeye yardımcı gıdalardan destek alabilirsiniz. Bu gıdalara ginseng, karpuz, avakado, sarımsak, kuşkonmaz, çam fıstığı, fındık, fıstık, badem, kaju ve tarçın örnek olarak verilebilir. Bu gıdalar tam olarak istediğiniz sonucu vermesede doğru kullanım sonucunda işinize çok yarayacaktır.